Dnia 2023-12-02 20:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz Newcastle kontra Manchester United zakończony wynikiem 1-0

W niedawnym starciu drużyn Newcastle i Manchester United, emocje sięgały zenitu. Mecz odbył się w ramach Premier League, a zwycięstwo odniosła drużyna Newcastle, pokonując rywali wynikiem 1-0. Spotkanie miało miejsce na stadionie St. James' Park, a w pierwszej połowie nie padła żadna bramka. Mecz dostarczył kibicom wielu niezapomnianych chwil, a zwycięska bramka została zdobyta w drugiej połowie, zapewniając drużynie Newcastle cenne trzy punkty.

Antony 90'

Następne mecze dla Newcastle: Everton, Tottenham, AC Milan.

Następne mecze dla Manchester United: Chelsea, Bournemouth, West Brom.

Relacja z meczu:

Welbeck podał piłkę do Wilsona, ale defensywa Manchesteru była czujna i zdołała wybić piłkę z pola karnego. Atmosfera na stadionie jest elektryzująca, kibice obu drużyn wspierają swoich zawodników niezwykłym entuzjazmem.

Manchester United kontroluje grę w pierwszej połowie, jednak brak skuteczności w wykończeniu sprawia, że wynik do przerwy pozostaje niezmieniony. Newcastle stara się kontratakować, ale defensywa gości trzyma się mocno.

Po przerwie drużyny wracają na boisko z nową energią. W 55. minucie K. Trippier z Manchesteru wykonał genialne podanie, które wykorzystał A. Gordon, strzelając bramkę dającą prowadzenie gospodarzom.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, a Harry Maguire z Manchesteru został ukarany żółtą kartką po zbyt agresywnej grze. W doliczonym czasie gry, Antony również otrzymuje żółtą kartkę za faul. Joelinton z Newcastle również dostaje kartkę za naruszenie zasad gry.

Ostatecznie Newcastle zwycięża 1-0, zapewniając kibicom niezapomnianą noc pełną piłkarskich emocji. Czy Manchester United zdoła się odbudować po tej porażce? Pozostaje nam czekać na kolejne mecze, które przyniosą odpowiedź.

Mecz pomiędzy Newcastle vs Manchester United, wynik 1-0