Spotkanie pomiędzy Manchester United i Liverpool na stadionie Old Trafford dnia 2024-04-07 14:30 - 2-2

Wczorajsze starcie na Old Trafford pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem przyniosło emocjonujące widowisko, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz, który odbył się 7 kwietnia o godzinie 14:30 czasu lokalnego, był niewątpliwie jednym z najciekawszych pojedynków 32. kolejki Premier League.

Relacja z meczu Manchester United - Liverpool

Wczoraj na stadionie Old Trafford w ramach 32. kolejki Premier League odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych starć sezonu, które skłoniło kibiców do utarczek na trybunach. Gospodarze, czyli Manchester United zmierzyli się z silnym przeciwnikiem, drużyną Liverpool. Sędzią głównym spotkania był Anthony Taylor z Anglii.

Sprawozdanie z meczu:

1' Rozpoczynamy mecz! Atmosfera na Old Trafford jest niesamowita, kibice dopingują swoje drużyny od pierwszego gwizdka.

7' Żółta kartka dla gości! Conor Bradley zostaje ukarany za faul na skrzydłowym Manchesteru.

23' GOOOL! Liverpool obejmuje prowadzenie po trafieniu L. Díaza, który wykorzystuje piękną asystę D. Núñeza. 0-1 dla gości!

Przerwa: Manchester United 0-1 Liverpool. Gospodarze muszą odrobić straty w drugiej połowie.

50' Wyrównanie! Bruno Fernandes strzela bramkę na 1-1, dając nadzieję swojej drużynie na odwrócenie losów meczu.

67' Gooooool! K. Mainoo daje prowadzenie Manchesterowi United po skutecznej akcji z A. Wan-Bissaką. Wynik to 2-1 dla gospodarzy!

74' Żółta kartka dla Willy'ego Kambwali z Manchesteru United za brutalne zagranie w środku boiska.

80' Kolejna żółta kartka dla gospodarzy! Tym razem André Onana zostaje ukarany za opóźnianie gry.

84' Odpowiedź Liverpoolu! Mohamed Salah wyrównuje na 2-2, dając swojej drużynie nadzieję na wywalczenie remisu.

89' Żółta kartka dla Curtisa Jonesa z Liverpoolu za faul na skrzydłowym gospodarzy.

90' Trzy żółte kartki dla Manchesteru United w ostatnich chwilach meczu! Casemiro, Mason Mount i Antony zostają ukarani przez sędziego.

Po pełnym emocji spotkaniu na Old Trafford, Manchester United remisuje z Liverpoolem 2-2. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a kibice do samego końca trzymali za nich kciuki. Mecz pełen zwrotów akcji, golów i kartek z pewnością zapadnie w pamięć fanów obu klubów na długo. Następne mecze każdej z drużyn będą kolejnymi wyzwaniami, które po dzisiejszym widowisku zapewne przyciągną uwagę milionów fanów piłki nożnej na całym świecie. Manchester United zmierzy się z Bournemouth, Newcastle i Coventry, natomiast Liverpool czekają pojedynki z Atalantą, Crystal Palace oraz ponownie z Atalantą. Premier League wciąż nie przestaje zaskakiwać!

Mecz pomiędzy Manchester United kontra Liverpool 2-2