Spotkanie Manchester United - Bournemouth zakończone wynikiem 0-3 na stadionie Old Trafford dnia 2023-12-09 15:00

W minioną sobotę na stadionie Old Trafford doszło do spotkania pomiędzy drużynami Manchester United i Bournemouth. Po emocjonującym starciu Bournemouth zaskoczyło wszystkich, wygrywając 3-0. Mecz ten odbył się w ramach 16. kolejki Premier League, a wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie Bournemouth 1-0.

Manchester United - Bournemouth 0-3: Debiut Senesiego wstrząsa Old Trafford

W dzisiejszym spotkaniu Premier League Manchester United podejmował Bournemouth na swoim stadionie Old Trafford. Mecz rozpoczął się o 15:00 i zakończył zaskakującym wynikiem 0-3 na korzyść gości. Peter Bankes z Anglii pełnił rolę sędziego głównego.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia gości. Już w 5. minucie Dominic Solanke wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę od L. Cooka. Bournemouth utrzymywał się na prowadzeniu do przerwy, choć Manchester United próbował odrobić straty.

Po wznowieniu gry, Bournemouth zwiększył swoją przewagę. W 68. minucie Philip Billing podwyższył wynik na 0-2, wykorzystując świetnie dogranie od M. Taverniera. Po zaledwie pięciu minutach to właśnie Tavernier wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 0-3 dla gości.

Gospodarze próbowali odwrócić losy meczu, jednak ich wysiłki nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Dodatkowo, Manchester United zaliczył żółte kartki dla Sergio Reguilóna, Rasmusa Højlunda i Bruno Fernandesa. Natomiast jedyną żółtą kartkę dla gości zaliczył Marcus Tavernier.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść Bournemouth, co z pewnością wstrząsnęło stadionem Old Trafford. Następne mecze dla Manchester United to starcia z Bayernem Monachium, Liverpoolem i West Hamem, natomiast Bournemouth zmierzy się z Luton, Nottingham Forest oraz Fulham.

Mecz Manchester United - Bournemouth, wynik końcowy 0-3